baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

Tag: twórcy kursów

Powstała strona informacyjna dla twórców kursów

czwartek, 23-października-2014

Na stronie http://nomad3.pjwstk.edu.pl powstała podstrona dla osób chcących stworzyć swój własny kurs na platformie ŁAP.

Warsztaty metodyczne projektu “Łamigłówki dla Nomada”

wtorek, 17-czerwca-2014

Odbyły się już dwa warsztaty metodyczne, mające na celu zapoznanie twórców kursów z nauczaniem nomadycznym oraz z platformą e-learningową ŁAP

Zakończenie rekrutacji na warsztaty metodyczne

środa, 07-maja-2014

Projekt “Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” zakończył rekrutację na warsztaty metodyczne. Siedmiu wykładowców i dziewięciu praktyków wyraziło chęć udziału w wykładzie i warsztatach metodycznych, które m.in. pozwolą nabyć niezbędne umiejętności do bezpłatnego tworzenia i edycji kursów zdalnych na platformie ŁAP oraz pomogą zapoznać się z założeniami metodyki problemowego nauczania nomadycznego – metodyki opracowanej z myślą o młodych osobach uczących się (tubylcach świata cyfrowego, komunikujących się na co dzień nie tylko z wykorzystaniem komputerów, ale także tabletów oraz smartfonów) oraz wykorzystującej nauczanie łamigłówkowe.

Rekrutacja na warsztaty metodyczne

wtorek, 08-kwietnia-2014

Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w ramach projektu “Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” rozpoczyna nabór wykładowców i praktyków na bezpłatne warsztaty i wykłady metodyczne.

Rekrutacja na warsztaty metodyczne

wtorek, 08-kwietnia-2014

Konkurs dla Twórców Kursów

czwartek, 30-kwietnia-2015


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE