baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > Rekrutacja w pytaniach i odpowiedziach

Rekrutacja w pytaniach i odpowiedziach

Kurs "Narzędzia informatyczne w multimediach"

Pytanie: Jak wygląda kurs, tzn. czy są to wykłady "na żywo" prowadzone na zasadzie skype/clickwebinar? Czy może tylko materiały na platformie do nauki?

Odpowiedź: kurs ma formę zdalną niemoderowaną.  Na platformie dostępne są materiały edukacyjne wraz z pytaniami pozwalającymi na sprawdzenie wiedzy. Jest to zgodne z metodyką nauczania nomadycznego, tj umożliwieniem kursantowi kształcenia się w dowolnym i najbardziej odpowiednim dla niego czasie.


Pytanie  Ile trwa kurs? 

Odpowiedź: kurs jest przewidziany na 5 godzin pracy kursanta.


Pytanie: Czy w przypadku rezygnacji w trakcie kursu kursant ponosi jakieś koszty?

Odpowiedź: kursant nie ponosi żadnych kosztów w przypadku rezygnacji. Natomiast dla osób które uzyskają największą liczbę punktów i podzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami  przewidujemy nagrody.

 

Pytanie: Czy w projekcie mogą brać udział jedynie absolwenci czy też tak jak ja - studenci ostatniego roku studiów humanistycznych?

Odpowiedź: w projekcie, na etapie testowania, mogą brać udział osoby, które mają dyplom ukończenia uczelni wyższej na I lub II stopniu. Po zakończeniu etapu testowania (tj z początkiem 2015 roku) udostępnimy kursy wszystkim zainteresowanym osobom.

 

 

 


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE