baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > Zespół projektowy

Zespół projektowy

Anna Muniak
Stanowisko w projekcie – kierownik projektu
Absolwentka Akademii Muzycznej i Zarządzania. Zespołem dyryguje jak orkiestrą symfoniczną – z finezją acz twardą ręką. Spędziła 4 lata w Emiratach Arabskich, co predestynuje ją do zabierania głosu w kwestii Nomadów. W chwilach wolnych ma zamiar piec ciastka dla zespołu. Chwil wolnych na razie brak…

Zespół metodyków

Dr Dobrosław Bilski
Stanowisko w projekcie – główny metodyk
Doktor nauk humanistycznych – pedagog. Pedagog społeczny wykształcony na Uniwersytecie Łódzkim. Pedagog twórczości spod skrzydeł Prof. Krzysztofa Szmidta. Od kilkunastu lat zajmuje się m.in. mediami w ich edukacyjnych kontekstach, dydaktyką, oraz metodyką kształcenia na odległość. Zdecydowanie bardziej praktyk niż teoretyk. Od 2007 roku prorektor Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych – uczelni, która wybrała się z nim na nowatorskie szlaki kształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i zawędrowała na tych szlakach już bardzo daleko. Wykładowca, szkoleniowiec, trener, animator, badacz i promotor dziesiątek prac magisterskich poświęconych problematyce twórczości, kształcenia, mediów i edukacji zdalnej. W czasie wolnym: mąż Anety, ojciec Ady i Mai. Osoba uzależniona od muzyki, książek i filmów. Niedoszły fizyk bądź chemik, który do dziś zastanawia się nad swoimi wyborami z młodości.

Dr Maria Jabłońska-Wołoszyn
Stanowisko w projekcie – główny specjalista ds. HR w projekcie
Doktor Nauk Ekonomicznych SGH. Certyfikowany coach ICC oraz certyfikowany konsultant MBTI oraz HAS. Od ponad 10 lat jest trenerem oraz doradcą w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju osobistego. Jest autorką książki „Praktyczny przewodnik rozwoju zawodowego” (Placet 2008) oraz wielu artykułów publikowanych w książkach i czasopismach dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie jest mamą Julii i żoną Pawła, z którymi dzieli miłość do kotów i dobrej kuchni. Ostatnia fascynacja to stoicyzm, gdzie za Markiem Aureliuszem twierdzi: „Na wszystko godzę się, co jest z tobą zgodne, o wszechświecie. Nic mi nie jest za późne, nic przedwczesne, co tobie w porę”.

Dorota Sidor
Stanowisko w projekcie – metodyk
Jej głębokie przekonanie, że "wszystko jest ciekawe" nie pozwala jej ograniczyć się tylko do jednej dziedziny. Ukończyła studia polonistyczne na Uniwersytecie Warszawskim, po których mogła zostać redaktorką lub copywriterką. Jednak już w trakcie studiów zafascynowały ją możliwości, jakie dają nowe technologie zastosowane w edukacji. Wykorzystuje więc umiejętności związane z jej wyuczonymi zawodami do rozwijania i promowania e-learningu w Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego, a w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Pedagogicznym przygotowuje swoją rozprawę dotyczącą kształcenia zdalnego. Wolny czas zajmują jej dwie wielkie pasje – literatura dla dzieci (ostatnio wydała nawet grę książkową "Gdzie jest wydra?") i wyszukiwaniem perełek w cyfrowych archiwach fotograficznych. Marzy o tym, żeby w Warszawie można było wszędzie bezstresowo dojechać rowerem.

Zespół informatyczny

Jakub Gutkowski
Stanowisko w projekcie – analityk
Ot gościu, na którego SharePoint wpadł a on zaś nie wypadł. 5 lat zagubiony w labiryntach szuka wyjścia. Jego pasja trzymania się lewej strony w labiryncie została nie raz doceniona tytułem Microsoft MVP. Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Nie potrafi zagrzać sobie jednego miejsca. Teraz grzeje – zdalnie bo mu tak łatwiej – raz w kawiarniach raz domu. Daje mu to okazję bawić się zawodowo różnymi technologiami (patrz. Microsoft) i wieloma językami (patrz. Microsoft). Choć próbuje być cool, rubinem też się bawi. Do tego czasem, Worda zbeszczeszczy obrazkami z Visio (czy to z aktorem, czy z encją) a na koniec nazwie to analizą.

Remigiusz Barbachowski
Stanowisko w projekcie – specjalista ds. interfejsu użytkownika
Z zamiłowania projektant interakcji, z wykształcenia informatyk. W pracy dba o użytkowników projektując użyteczne interfejsy. Lubi dzielić się wiedzą podczas zajęć ze studentami. Entuzjasta urządzeń mobilnych, zasypia ze smartfonem w ręku. Prywatnie jest degustatorem potraw przygotowanych przez żonę i wspiera ją w prowadzeniu bloga kulinarno-podróżniczego.

Zespół ds. multimediów

Marcin Wichrowski
Stanowisko w projekcie – specjalista ds. multimediów
Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, pracuje w Katedrze Multimediów na Wydziale Informatyki w PJWSTK. Prowadzi zajęcia dotyczące multimediów, e-learningu, projektowania interakcji oraz użyteczności interfejsów użytkownika. Współorganizator Seminarium naukowego “Interfejs Użytkownika - Kansei w Praktyce”, poruszającego tematy z zakresu Human-Computer Interaction. Interesuje się również projektowaniem nowych form interakcji w interfejsach użytkownika oraz badaniem ich wpływu na użyteczność aplikacji i emocje odbiorców. Certyfikowany ekspert programów Adobe.

Dr Krzysztof Szklanny
Stanowisko w projekcie – specjalista ds. multimediów
Doktor, ale recept na dolegliwości wątroby nie wypisuje. Obronił prace doktorską w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych z zakresu komunikacji z komputerem – napisał własny syntezator mowy. Po kilku latach pracy stwierdził, że i tak z marną maszyną się nie dogada. Jego pasją jest fotografia, zajmuje się nią zawodowo oraz prowadzi warsztaty fotograficzne w PJWSTK. Idea "pstrykniętych switaśnych fotek na fejsie", mimo wielu lat nauki, nadal pozostaje dla niego tajemnicą.

Komunikacja projektu

Magdalena Sikora
Stanowisko w projekcie - rekruter, obszar komunkacji projektu - social media
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Najlepiej komunikuje się za pomocą social mediów, przez co trudno ją odłączyć od internetu – chyba, że w telewizji leci jakiś film o apokalipsie zombie. Szczyci się posiadaniem najbrzydszego kota na świecie, a przynajmniej w województwie mazowieckim. Od wielu lat bloguje, czasami przypomina sobie, że potrafi coś narysować, a humanistyczny umysł nie przeszkadza jej w spędzaniu wieczorów przy konsoli.

Administracja projektu

Ula Grzęda
Stanowisko w projekcie – asystentka kierownika projektu
Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim, a aktualnie studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. W projekcie wykorzystuje swoje humanistyczne i ścisłe zwoje mózgowe służąc asystą kierownikowi projektu. Miłośniczka szwendania się z plecakiem po górach, odpoczywająca w ruchu, idealnie odnajduje się w projekcie Nomada. 


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE