baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > Rekrutacja absolwentów kierunków humanistycznych

Rekrutacja absolwentów kierunków humanistycznych

Zapraszamy  do współpracy i testowania przygotowywanych przez nas narzędzi.

Osobom, które wejdą w skład grupy testującej, udostępniamy pakiet bezpłatnych rozwiązań:

  • Udział w testowaniu eksperymentalnego kursu m-learningowego.
  • Ukończenie wybranego kursu tematycznego przygotowującego do wykonywania jednego z zawodów przyszłości i otrzymanie dyplomu w tym zakresie
  • Konsultacje ze specjalistą ds. HR
  • Dostęp do ofert Biura Karier PJWSTK i wsparcie w uzyskaniu praktyki zawodowej umożliwiającej sprawdzenie się w nowo nabytych kompetencjach.

Zainteresowane osoby wezmą udział w badaniach fokusowych i ocenie tematyki kursów i materiałów dydaktycznych opracowanych z myślą o absolwentach studiów humanistycznych i społecznych. Chcemy umożliwić Państwu zdobycie wiedzy i umiejętności z dziedzin, których specjaliści coraz bardziej poszukiwani są na rynku pracy i reprezentują tzw. zawody przyszłości. Do tej grupy zawodów należą m.in.: organizator pracy wirtualnej, menedżer informacji, edukator zdrowia czy dydaktyk medialny. 

Kto może uczestniczyć?

Absolwenci kierunków humanistycznych i społecznych, objętych projektem tj administracja, ekonomia,  filologia (obca), filologia polska, filozofia, kulturoznawstwo, pedagogika, politologia, psychologia, socjologia, którzy przepracowali do tej pory max. 2 lata oraz posiadający dowolne urządzenia mobilne. Komisja, mając na celu utworzenie homogenicznych grup testujących, wybierze osoby spośród zgłoszonych kandydatur wg. kryterium ukończonego kierunku oraz rodzaju posiadanego sprzętu mobilnego. Ostatecznie do projektu zaprosimy 30 osób spełniających opisane powyżej wymagania.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie maila na adres nomad@pjwstk.edu.pl i wpisanie w tytuł wiadomości NOMAD oraz imienia i nazwiska. Na podane przez Państwa adresy mailowe prześlemy formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia oczekujemy do 15 lutego 2013 r.


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE