strona główna > aktualności > Prezentacje projektu w całej Polsce

Prezentacje projektu w całej Polsce

czwartek, 28-maja-2015

W ramach prowadzonego projektu „Łamigłówki dla Nomada” mamy możliwość wsparcia wybranych Uczelni Wyższych we wprowadzeniu lub zmodernizowaniu e-learningu oraz uzupełnieniu dotychczasowej działalności o realizację zadań z zakresu nauczania przez całe życie.

W najbliżych tygodniach przedstawimy opracowane przez nas rozwiązanie – zintegrowany system nauczania zdalnego na który składają się:

• platforma informatyczna
  • podręczniki metodyczne
  •  kursy i materiały szkoleniowe

na uczelniach w całej Polsce, czyli m.in. w Warszawie, Elblągu, Bielsko-Białej, Dąbrowie Górniczej i Szczytnie.

W trakcie trwania projektu – tj. do końca czerwca Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych ma możliwość sfinansowania działań wdrożeniowych w wybranych uczelniach wyższych.