baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > aktualności > Zmiany w wyglądzie i nowe funkcjonalności na platformie ŁAP!

Zmiany w wyglądzie i nowe funkcjonalności na platformie ŁAP!

czwartek, 11-września-2014

Zaktualizowaliśmy szatę graficzną platformy oraz dodaliśmy nową funkcjonalność, umożliwiającą kursantom stworzenie własnej ścieżki zawodowej.

Ponieważ zależy nam na wysokiej jakości zdalnego nauczania poprzez platformę mobilną ŁAP, poddajemy ją ciągłym aktualizacjom. Dbamy, by wygląd platformy był jak najbardziej przyjazny w odbiorze oraz nowoczesny. Oprócz tego staramy się dodawać coraz więcej funkcjonalności, by kompetencje zdobywane podczas nauki na platformie były jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta.

- Wprowadziliśmy właśnie nową funkcjonalność polegającą na umożliwieniu każdemu z kursantów utworzenia własnej ścieżki. - Mówi Anna Muniak, kierownik projektu - Wybierając spośród proponowanych kompetencji te, które chcemy pozyskać uzyskujemy od systemu podpowiedź przez który kurs są one realizowane. Możemy na tej podstawie wybrać kursy i połączyć je we własną ścieżkę kształcenia.

W tej chwili  na platformie sukcesywnie udostępniamy jako ogólnodostępne kolejne kursy spoza ścieżki Researcher. W tej chwili dostępne są trzy kursy: "Specyfikacja systemów informatycznych","Badanie marketingowo-rynkowe i zarządzanie konkurencją" oraz "Proces projektowania dydaktycznego", a

W najbliższej przyszłości pojawią się ŁAP! kursy:

  • “Edukacja zdrowotna - cele, koncepcje i metody realizacji”,

  • “Systemy wspomagania pracy grupowej”

  • “ Systemy zarządzania procesami pracy””

  • “Jak racjonalnie podejmować decyzje?”

  • “Sporządzanie raportów biznesowych”

  • “Narzędzia IT wspomagające proces kształcenia”

  • “Pedagogiczne i psychologiczne podstawy procesu uczenia się”  

  • “Komunikowanie się w organizacji”


Po zakończeniu testowania ścieżki zawodowej “Researcher” udostępnimy dla wszystkich 10 kursów znajdujących się na tej ścieżce. Docelowo na platformie w trakcie projektu utworzone zostaną 24 kursy. Planujemy również uruchomienie systemu zbierania sugestii co do potrzebnych kompetencji. Posłuży nam on do projektowania kolejnych kursów, które zamieścimy na platformie. Mamy nadzieję, że uda nam się pozyskać środki na tworzenie kolejnych materiałów edukacyjnych w ramach kolejnej perspektywy unijnej.


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE