baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > aktualności > Udostępniliśmy trzy kursy dla wszystkich chętnych

Udostępniliśmy trzy kursy dla wszystkich chętnych

środa, 10-września-2014

Już od sierpnia otwarte są zapisy na trzy kursy:

  • "Specyfikacja systemów informatycznych"

  • "Badanie marketingowo-rynkowe i zarządzanie konkurencją"

  • "Proces projektowania dydaktycznego"

Wszystkie kursy projektu "Łamigłówek dla Nomada" są bezpłatne i odbywają się na platformie ŁAP dostosowanej do komputerów i urządzeń mobilnych takich jak smartphone i tablet. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy kursów oraz linki do formularzy elektronicznych, dzięki którym można się zapisać na kurs. Nowi kursanci zapisywani są w każdy wtorek.

Kurs: "Proces projektowania dydaktycznego"

Niniejszy kurs pozwoli zapoznać się z zasadami projektowania dydaktycznego, które obowiązują niezależnie od tego czy jest to kształcenie formalne, incydentalne, zdalne czy stacjonarne. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą znać etapy projektowania dydaktycznego i jego uwarunkowania – dowiedzą się od czego zależy wybór metod, form czy środków dydaktycznych. Wiedza ta jest niezbędna do wykonywania takich zawodów jak: Trener/szkoleniowiec, Dydaktyk medialny, Teletutor czy Edukator zdrowia.

Zapisz się na kurs za pomocą formularza elektronicznego: http://goo.gl/s57IhD

Kurs: "Badanie marketingowo-rynkowe i zarządzanie konkurencją"

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia związane z marketingiem (m.in. orientacje zarządzania marketingowego, segmentację rynku, marketing mix) oraz niektóre podstawowe zagadnienie z mikroekonomii, które wykorzystywane są w działaniach marketingowych (siły popytu i podaży oraz elastyczność popytu).

Zapisz się na kurs za pomocą formularza elektronicznego: http://goo.gl/8fsGGY

Kurs "Specyfikacja systemów informatycznych"

Celem tego kursu jest przedstawienie specyfiki projektów informatycznych i przybliżenie sposobu budowania systemów informatycznych.

Część przedsiębiorstw, gdy zaczynają odczuwać potrzebę zinformatyzowania swojej działalności, kupuje gotowe, dostępne na rynku systemy. Inne decydują się na zmówienie systemu informatycznego dopasowanego do ich potrzeb - licząc na uzyskanie w ten sposób przewagi nad konkurencją. Wiele projektów mających na celu stworzenie takich systemów kończy się porażką. Wiedza o tym, w jaki sposób należy specyfikować swoje wymagania i jak współpracować z zespołem wykonującym oprogramowanie jest istotna dla zmniejszenia ryzyka projektów informatycznych. Budowa systemów informatycznych jest kosztownym przedsięwzięciem, wymagającym dużej ilości czasu i związanym ze znacznym ryzykiem. Ryzyko to w dużym stopniu wynika z braku doświadczenia zamawiających takie systemy organizacji.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie mając wiedzy z zakresu informatyki reprezentują firmę zamawiającą system i są zaangażowane w opracowywanie zestawu wymagań. Informacje zawarte w kursie sprawią, że zarówno proces specyfikowania wymagań, jak i późniejsza współpraca z firmą informatyczną będą znacznie bardziej efektywne i doprowadzą do powstania systemu spełniającego potrzeby użytkowników.

Zapisz się na kurs za pomocą formularza elektronicznego: http://goo.gl/hT6LBw    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE