baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > aktualności > W przygotowaniu nowe kursy na platformę ŁAP

W przygotowaniu nowe kursy na platformę ŁAP

piątek, 18-lipca-2014

Już wkrótce udostępnimy dla wszystkich chętnych trzy bezpłatne kursy:

 1. Proces projektowania dydaktycznego

Niniejszy kurs pozwoli zapoznać się z zasadami projektowania dydaktycznego, które obowiązują niezależnie od tego czy jest to kształcenia formalne, incydentalne, zdalne czy stacjonarne. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą znać etapy projektowania dydaktycznego i jego uwarunkowania – dowiedzą się od czego zależy wybór metod, form czy środków dydaktycznych. Wiedza ta jest niezbędna do wykonywania takich zawodów jak: Trener/szkoleniowiec, Dydaktyk medialny, Teletutor czy Edukator zdrowia.

2. Badanie marketingowo - rynkowe i zarządzanie konkurencją

Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia związane z marketingiem (m.in. orientacje zarządzania marketingowego, segmentację rynku, marketing mix) oraz niektóre podstawowe zagadnienie z mikroekonomii, które wykorzystywane są w działaniach marketingowych (siły popytu i podaży oraz elastyczność popytu).

3. Edukacja zdrowotna - cele, koncepcje, metody i formy realizacji

Kurs służy głównie uzupełnieniu luk w przygotowaniu zawodowym i jest elementem ścieżki zawodowej „Edukator zdrowia”. Materiały zostały opracowane z myślą o osobach, które posiadają wykształcenie pedagogiczne lub wykształcenie medyczne a stanowisko pracy na jakim są zatrudnieniu lub o jakie się ubiegają stawia przed nimi zadania związane z realizacja edukacji zdrowotnej.

Dodatkowo oprócz kursu „Narzędzia informatyczne w tworzeniu multimediów”, który zebrał bardzo dobre recenzje testujących go kursantów,  na platformie ŁAP! pojawią się jeszcze dwa kursy z multimediów. Tematyką będzie tworzenie video oraz  korzystanie z banków materiałów multimedialnych (tzw stocków) .    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE