baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > aktualności > Już 29 stycznia rozpoczynamy testowanie kursu z tworzenia multimediów

Już 29 stycznia rozpoczynamy testowanie kursu z tworzenia multimediów

poniedziałek, 20-stycznia-2014

Ponad 200 osób zgłosiło się do udziału w testowaniu kursu pt. „Narzędzia informatyczne w tworzeniu multimediów”. Zebrane opinie i uwagi będą pomocne w tworzeniu kolejnych kursów.

Rekrutacja trwała od połowy grudnia 2013 r. i była prowadzona za pośrednictwem profilu facebookowego projektu. Zakładana pierwotnie liczba 140 osób, które miały wziąć udział w testowaniu została zwiększona. – W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy nie ograniczać liczby osób, które wezmą udział w testowaniu. Mamy nadzieję, że nasza metodologia tworzenia kursów oraz multimedialna forma ich prezentacji spotkają się z pozytywną oceną kursantów – mówi Anna Muniak, kierownik projektu „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku”. 

Osoby biorące udział w testowaniu ocenią kurs pod względem jego wartości edukacyjnej (wypełnią test, który pozwoli ocenić zmianę w wiedzy i umiejętnościach) oraz w specjalnie przygotowanej ankiecie wypowiedzą się na temat konstrukcji kursu, multimediów oraz rozwiązań technicznych. Zebrane uwagi uwzględnione zostaną przez twórców kursu oraz posłużą jako wskazówki przy tworzeniu kolejnych kursów.

Korzyści z udziału w teście to m.in. możliwość nieodpłatnego ukończenia kursu i otrzymania certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności oraz szansa na zakwalifikowanie się do grupy, która dodatkowo objęta zostanie wsparciem doradców zawodowych.
Informacje o rekrutacji do kolejnych kursów będą zamieszczane na stronie projektu oraz profilu facebookowym.


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE