baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > aktualności > Przygotowujemy się do obrony strategii projektu

Przygotowujemy się do obrony strategii projektu

poniedziałek, 16-września-2013

Na przełomie września i października br. strategia wdrażania projektu poddana zostanie ocenie ekspertów Krajowej Sieci Tematycznej.

Specyfiką realizacji projektów innowacyjnych, a takim jest projekt „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku”, jest etap, w którym opiniuje się strategię wdrożenia produktu finalnego projektu.

Strategia przygotowana przez zespół projektowy zawiera m.in. opis celu wprowadzanych innowacji, dokładną prezentację produktu finalnego projektu, jego możliwych zastosowań, opis grup docelowych, które w przyszłości będą korzystać z wyników projektu oraz działania zmierzające do dotarcia z informacją o projekcie do przedstawicieli poszczególnych grup docelowych. Zasadniczym elementem strategii jest prezentacja planu działań związanych z włączaniem produktu finalnego do głównego nurtu polityki/praktyki. 

Na podstawie przedstawionego dokumentu strategii oraz informacji udzielanych przez przedstawicieli projektu w trakcie obrony strategii, eksperci ocenią szanse na rzeczywiste wdrożenie wyników oraz podejmą decyzję, co do dalszych jego losów.

W związku z tymi działaniami, w okresie wrzesień – październik 2013 r., prace projektowe są wstrzymane. Mamy nadzieję wznowić je od początku listopada br.


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE