strona główna > aktualności > Braliśmy udział w konferencji na temat zdalnego nauczania

Braliśmy udział w konferencji na temat zdalnego nauczania

wtorek, 23-lipca-2013

Projekt „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku prezentowany był na konferencji „Uniwersytet Wirtualny: model, narzędzia, praktyka”.

To cykliczne wydarzenie organizowane przez cztery uczelnie wyższe: Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Warszawski, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego oraz Polsko-Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych. Opiekę merytoryczną nad konferencją sprawuje Polskie Towarzystwo Naukowe Edukacji Internetowej.

Konferencja podejmuje najważniejsze zagadnienia z obszarów e-edukacji. Jej uczestnikami są polscy i zagraniczni eksperci w e-nauczaniu, kształceniu kadr dla edukacji zdalnej, wykorzystywaniu technologii internetowych w obszarach lifelong learning.

Projekt „Łamigłówki dla Nomada- metoda uczenia przez całe życie na miarę ” prezentował dr Maciej Słomczyński, główny metodyk.