baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > rekrutacje > Rekrutacja na kurs "Finanse dla niefinansistów"

Rekrutacja na kurs "Finanse dla niefinansistów"

data rekrutacji:  od (sobota) 08-02-2014, 10:25 do (poniedziałek) 03-03-2014, 00:00

Na początku marca  2014 r. po raz pierwszy udostępnimy kurs pt. „Finanse dla niefinansistów”

Od 8 lutego 2014 r. do 28 lutego 2014 r. rekrutować będziemy osoby, które ukończyły kierunki humanistyczne lub społeczne i nie przekroczyły 34 roku życia oraz nie studiują na kierunkach technicznych i/lub nie posiadają dyplomu ukończenia studiów o profilu technicznym. W testowaniu kursu wezmą wszystkie osoby, które spełnią kryteria i wezmą udział w rekrutacji.

Korzyści z udziału w teście to m.in. możliwość nieodpłatnego ukończenia kursu i otrzymania certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności oraz szansa na zakwalifikowanie się do grupy, która dodatkowo objęta zostanie wsparciem doradców zawodowych.   

Kurs będzie można pobrać na urządzenia mobilne typu smartfon, tablet lub na komputer stacjonarny. Dzięki takim rozwiązaniom kursant sam będzie decydował o czasie i miejscu odbywania kursu.

Kurs „Finanse dla niefinansitów”  ma na celu wprowadzenie uczestnika  w ogół procesów związanych z gromadzeniem i wykorzystywaniem pieniądza przez przedsiębiorstwa. Dzięki informacjom zawartym w kursie będzie można dowiedzieć się  jak przedsiębiorstwa podejmują  długo i krótko terminowe   decyzje finansowe i jakich argumentów potrzebują inwestorzy aby pozytywnie rozpatrzyć wniosek  o dofinansowanie przedsięwzięcia.

Celem głównym zarządzania finansami jest maksymalizacja dochodów właścicieli poprzez wzrost wartości przedsiębiorstwa oraz wartości zainwestowanych kapitałów własnych. Osoba, która skończy kurs będzie potrafiła określić zarówno metody mierzenia wartość przedsiębiorstwa jak też wskazać spośród szczegółowych celów do których należą:  maksymalizacja sprzedaży i udziału w rynku,  minimalizacja kosztów,  maksymalizacja zysków,  utrzymanie stałego wzrostu dochodów , ograniczenie ryzyka finansowego te, których realizacja w największym stopniu przyczyni się do poprawy lub ugruntowania dobrej pozycji finansowej przedsiębiorstwa.

Nabyte umiejętności będzie można wykorzystać w aktualnej pracy zawodowej lub do wzbogacenia swojego CV w poszukiwaniu nowej.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest tutaj. Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.

Informacje na temat rekrutacji oraz testowanego kursu zamieszczane są na profilu facebookowym projektu.

Uważnie przyglądajcie się kursowi - jego dobre opanowanie pozwoli wam na rozwiązania zadania konkursowego. Żeby dostać nagrodę, którą jest tablet SAMSUNG Galaxy Tab 3 7.0 8GB trzeba ukończyć kurs i wypełnić ankietę końcową, do której linka dostaniecie po ukończeniu całego kursu.

Dodatkowych pytańia można zadawać za pośrednictwem profilu facebookowego W przypadku zadania pytania z wykorzystaniem formularza kontaktowego na stronie prosimy o wpisanie w treść pytania również swojego e-maila.

Zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy testującej. O zakwalifikowaniu powiadomimy do 7 marca.


 


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE