baner
Newsletter *wymagany jest poprawny adres e-mail.

strona główna > rekrutacje > Kurs "Bazy danych - podstawy projektowania"

Kurs "Bazy danych - podstawy projektowania"

data rekrutacji:  od (wtorek) 21-01-2014, 19:45 do (poniedziałek) 03-02-2014, 00:00

Od 21.01.2014. do 03.02.2014  rekrutować będziemy osoby, które ukończyły kierunki humanistyczne lub społeczne i nie przekroczyły 34 roku życia oraz nie studiują na kierunkach technicznych i/lub nie posiadają dyplomu ukończenia studiów o profilu technicznym. W testowaniu kursu weźmie udział 140 osób.

Korzyści z udziału w teście to m.in. możliwość nieodpłatnego ukończenia kursu i otrzymania certyfikatu potwierdzającego nabyte umiejętności oraz szansa na zakwalifikowanie się do grupy, która dodatkowo objęta zostanie wsparciem doradców zawodowych.   

Kurs będzie można pobrać na urządzenia mobilne typu smartfon, tablet lub na komputer stacjonarny. Dzięki takim rozwiązaniom kursant sam będzie decydował o czasie i miejscu odbywania kursu.

Nawet nie korzystając z komputerów mamy do czynienia z bazami danych. Przykładem bazy danych może być kartka papieru zawierająca dwie tabelki; pierwsza zawiera listę uczelni wraz z ich danymi podstawowymi typu adres, kierunki studiów, natomiast druga tabelka zawiera informacje o liczbie studentów na poszczególnych kierunkach w danych latach.

„Bazy danych podstawy projektowania” to wprowadzenie do projektowania relacyjnych baz danych. Relacyjną bazą danych nazywamy bazę danych w postaci tabel połączonych relacjami. Kurs składa się z dziesięciu lekcji i został przygotowany z myślą o absolwentach kierunków humanistyczno-społecznych. W przystępny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące projektowania relacyjnych baz danych. Zagadnienia są ilustrowane wieloma przykładami i rysunkami, a konieczne dla tworzenia baz danych zrozumienie logiki, przystępnie wyjaśnione z użyciem łamigłówek logicznych.

Kursant nauczy się między innymi czym są bazy danych i dlaczego w dzisiejszym świecie są tak ważne oraz zapozna się z procesem projektowania relacyjnych baz danych.

Nabyte umiejętności będzie można wykorzystać w aktualnej pracy zawodowej lub do wzbogacenia swojego CV w poszukiwaniu nowej.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest tutaj. Prosimy także o zapoznanie się z  Regulaminem rekrutacji.

Informacje na temat rekrutacji oraz testowanego kursu zamieszczane są na profilu facebookowym projektu.

Zapraszamy tam do zadawania dodatkowych pytań. W przypadku zadania pytania z wykorzystaniem formularza kontaktowego na stronie prosimy o wpisanie w treść pytania również swojego e-maila.

Zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do grupy testującej.


 


    
pn.
wt.
śr.
cz.
pt.
so.
n.

Najbliższe wydarzenia:Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Logotypy: Kapitał ludzki, Projektu, PJWSTK, UE